Flexibike

O nás

O nás

Náš mobilný servis príde až k vám domov

Po dlhoročných skúsenostiach so servisovaním top modelov horských a cestných bicyklov a ukončení súťažnej kariéry cyklistu, som sa rozhodol tieto skúsenosti pretaviť do niečoho nového. Niečoho, čo na našom trhu chýbalo. Netrvalo dlho a založil som prvý mobilný servis bicyklov na Slovensku.

Našim základným pilierom je uľahčenie dnešného hektického spôsobu života a ušetrenie Vášho času stráveného nekonečným nakladaním a prevážaním bicykla DO a ZO servisu. Preto náš servis príde priamo za Vami domov. Jediné čo stačí urobiť je zavolať, o ostatné sa už postaráme my.

My bicykle nepredávame, riadime sa heslom, že každý by mal robiť to, čo mu ide najlepšie a preto všetok čas a skúsenosti investujeme do servisu, aby sme zákazníkovi poskytli v plnej miere to, čo deklarujeme- a to profesionálny prístup a odborné zručnosti pri oprave všetkých druhov bicyklov- od horských, cez cestné až po elektro bicykle.

flexibike

Flexibike

Všetko vybavíme za vás

Takmer všetky servisné úkony vieme vyriešiť priamo v našej pojazdnej dielni vnútri dodávky plnej profesionálneho náradia a všetkých potrebných súčiastok a komponentov. Pokiaľ sa jedná o špecifickú súčiastku, ktorú nemáme skladom, zákazník je informovaný o približnom čase dodania súčiastky a hneď po dodaní súčiastky prídeme opäť a opravu dokončíme. Druhou možnosťou je, že zákazník dostane podpísaný preberací protokol a bicykel odvezieme do nášho centrálneho servisu kde počká na dodanie komponentu a následnú výmenu. Nakoniec opravený bicykel dovezieme opäť k zákazníkovi na ním určené miesto.

Flexibike

História

K cyklistike som sa dostal pred 8 rokmi, keď som ešte ako reprezentant SR v plávaní každý rok sledoval najznámejšie etapové preteky sveta- Tour de France. Po chvíli prišiel prvý cestný bicykel, prvé preteky. Prvé úspechy, ale aj pády. Po 2 rokoch kombinovania vrcholného plávania s cyklistikou prišla ponuka od celku ŠK Železiarne Podbrezová a.s. na trénovanie pod ich vedením. Vášeň pre tento šport rozhodla v prospech cyklistiky. Počas kariéry som zažil úspechy, aj neúspechy. Víťazstvá, aj prehry. Najmä však nezabudnuteľné roky plné neoceniteľných skúseností do života.

V poslednom roku profesionálnej kariéry sa už začali stále intenzívnejšie prejavovať zdravotné problémy a v roku 2020 som bol nútený vrcholový šport definitívne zavesiť na klinec. Na cyklistiku som však nezanevrel, ba naopak. Po ukončení súťažnej kariéry prišla otázka „čo ďalej?“ Samozrejme, srdce ma stále priťahovalo k cyklistike, zdravie to však už na tejto úrovni nedovolilo. Naskytla sa myšlienka ako využiť tieto skúsenosti, ktoré mi vrcholový šport dal? A bolo rozhodnuté!

Moje najväčšie úspechy v cyklistike